خانه / جنگ نرم / عملیات مروارید …قتل عام کردها+ کلیپ

عملیات مروارید …قتل عام کردها+ کلیپ

درمیان فهرست فعالیت های تروریستی سازمان مجاهدین خلق ، سركوب قیام كردهای عراق یكی از مهمترین هاست كه در نتیجه سرسپردگی مطلق سازمان در برابر حامی مالی و نظامی خود ، صدام حسین ، انجام شد .

علی صفوی ، از بقایای فرقه رو به زوال رجوی ، در سلسله مقالات خود در جهت نفی سوابق سیاه سازمان بد نام خود تلاش مذبوحانه ای می كند تا نقش سركوبگر گروه خود در جنایات علیه كردهای عراق در سال ۱۹۹۱ را انكار كند و درهمین راستا ، ادعا می كند كه « عملیات مروارید » ضد حمله ای در پاسخ به حمله نیروهای ایران به قرارگاه های مجاهدین بوده است .

monafegh-zorrieh.ir
    شب قدر!!!!

مروارید نام رشته كوه هایی است در مرز میان استان كرمانشاه درایران و كردستان عراق و این همان مكانی است كه كشتار كردهای بی گناه به وقوع پیوست .
در سال ۱۹۹۱ ، از سوی مخالفان رژیم بعث خطراتی متوجه این رژیم بود : كردها در شمال و شیعیان در جنوب . تنها نیرویی كه در منطقه برای مواجهه با شورشیان ، در غیاب نیروهای صدام ، حضور داشت ، سازمان مجاهدین خلق بود. رهبران مجاهدین نیز می دانستند كه سقوط صدام حسین به معنای نابودی رجوی است . صدام حسین از طریق یك پیام رادیویی از مردم منطقــه خواست تا با نیروهای رجــــوی همكاری كنند و عدم اطاعت آنها به مرگ آنها می انجامد .
رجوی نیز به نوبت خود به صدام قول داد كه گروهش با تمام قوا با كردها خواهند جنگید . سپس در نشست توجیهی خود به اعضا اعلام كرد كه : « سربازان ایرانی ، در لباس كردها ، درصدد حمله به مجاهدین هستند » چندی بعد ، هنگامی كه برخی از اعصا دچار تردید شدند ، اعلام كرد : « پاسداران جمهوری اسلامی و اتحاد كردستان برای حمله به مجاهدین با هم متحد شده اند . »

زنده به گور کردن کودکان کرد توسط منافقین
زنده به گور کردن کودکان کرد توسط منافقین

علاوه بر شواهد گوناگون مبنی بر شهادت های اعضای جدا شده از سازمان ، مقامات عراقی ، تحت تاثیر تنفر عمیق نسبت به مجاهدین خلق ، به عنوان نیروی مزدور صدام حسین ، مکرراً خواستار اخراج آنها از خاك عراق شده اند . محمد توفیق رحیم ، یكی از مقامات اتحاد میهنی كردستان به رادیو لیبرتی گفت كه آنها شواهد مستند در دست دارند كه ثابت می كند فرقه رجوی در سركوب قیام كردها در سال ۱۹۹۱ نقش داشته است . او گفت : « هنگامی كه در پایان جنگ خلیج كردها كنترل مناطق شمالی عراق را به دست گرفتند ، مجاهدین با ارتش عراق همكای كردند تا كنترل شهر كركوك را دوباره بدست بگیرند . صدها تن از ساكنان شهر توسط مجاهدین كشته شدند . همه در كردستان عراق می دانند كه مسعود رجــوی بـا مخابرات ( رژیم صدام ) و نیروهای امنیتی همكاری می كرد . »
محمدجواد الدوركی ، سفیر عراق در بلژیك و اتحادیه اروپا ، تصریح می كند كه عراق جدید میراث سنگینی از رژیم صدام ، دیكتاتور سابق ، به ارث برده است كه نه تنها مردم عراق را سركوب كرده و مورد كشتار قرار داده است و صدها گور دسته جمعی نتیجه حملات و جنگ های آنها بوده است ، بلكه در منطقه ای ازخاك عراق ، این تروریست ها ساكن شده اند ، در حالی كه در سال ۱۹۹۱ در عملیات سركوب كردها ، درپی شكست صدام درجنگ كویت ، با نیروهای امنیتی صدام در كشتار و سركوب كردها همكاری داشته اند .

صف کودکان کرد برای زنده به گور شدن توسط منافقین!!
   صف کودکان کرد برای زنده به گور شدن توسط منافقین!!

علی صفوی وانمود می كند كه از حمایت وسیعی در میان كردهای عراق برخوردار است و بار دیگر تلاش می كند كه ماشین تبلیغاتی خود را سرعت دهد و ادعا می كند از حمایت هزاران حقوقدان عراقی برخوردار است ( ! ) .

واقعیت این است كه در سپتامبر ۲۰۰۹ ، دادگاه عالی عراق برای بررسی جنایات رژیم سابق عراق در زمان قیام های سال ۱۹۹۱ ، تشكیل شد و اعلام كرد كه حدود ۵۰۰۰ شكایت نامه علیه رژیم بعث و گروه تروریستی ضدایرانی ، سازمان مجاهدین خلق ، دریافت كرده است . [خبرگزاری فارس]
تلاش بیهوده مجاهدین برای زدودن لكه های ننگ ازتاریخ سازمان ، علی صفوی را تا جایی می برد كه ادعا كند: «مجاهدین هرگز كوچكترین دشمنی با كردهای عراق نداشته اند » [!] اما چنانچه الدوركی بیان می كند : « مردم عراق با روابط عمیق میان مجاهدین و عناصر رژیم سابق آشنا هستند و از اتحاد میان آنها و حمایت نظامی و مالی رژیم سابق از مجاهدین مطلع هستند . آنها هرگز فراموش نخواهند كرد كه خون كودكان عراق بدست همین تروریست ها به هدر رفت و عراقی ها همواره برحق خود برای محاكمه این افراد در مقابل دادگاهی عادل اصرار می ورزند . »
شاهدان بسیاری در میان كردهای عراقی هنوز زنده هستند . آقای علی مردان ، رئیس اتحاد كارگران در استان كركوك می گوید : « من و خانواده ام از قربانیان فعالیت های تروریستی مجاهدین هستم . » او كه با دیگر قربانیان مجاهدین ابراز همدردی می كند ، انزجار خود نسبت به این تروریست ها و صدام حسین اعلام می دارد و می گوید : « آنها جنایات بی شماری علیـه عراقی ها مرتكب شده اند ، بسیاری از مردم در شمال و جنوب عراق توسط این گروه كشته یا مجرو ح شدند . »
شیوخ قبایل عراقی نیز كه از بغداد ، میسان و اربیل در نشستی در ایران شركت كرده بودند ، اظهار كردند ، كه « تبلیغات مجاهدین مبنی بر اینكه شیوخ قبایل عـراقی از آنها حمایت می كنند ، سراسر كذب است » شیخ ابوحسین غدبان گفت : « صدام حسین عمداً از این گروه برای سركوب ملت عراق استفاده كرد . »
علی صفوی اكاذیبی هم در باره جلال طالبانی ، رئیس جمهور عراق ، ارائه می دهد كه نتیجه روند روبه افول سازمان مجلدهین خلق در عراق است . او سعی می كند با دیونمایی چهره طالبانی و به كارگیری استنادات جعلی علیه وی ، تلاش دولت عراق برای اخراج مجاهدین را زیر سئوال ببرد . چرا كه وی می داند كه حكومت عراق مصمم به اخراج مجاهدین از عراق است . جلال طالبانی دراین باره می گوید : « براساس قانون اساسی عراق ، هیچ جایی برای حضور مجاهدین ودیگر گروه های تروریستی در عراق وجود ندارد . »
همچنین ، قباد طالبانی ، فرزند جلال طالبانی در مصاحبه ای می گوید : « تا زمان سقوط صدام حسین ، مجاهدین بخشی از ارتش عراق بودند . آنها شدیداًً در سركوب قیام كردها در سال ۱۹۹۱ شركت داشتند . »
نقش مجاهدین ، به دستور صدام و به اجرای مسعود رجوی ، در كشتار كردها احتمالاً باعث مشكلات جدی در درون سازمان شده است چرا كه بسیاری از اعضا تبار كردی دارند .
همچنین مجاهدین در درون ایران با گروه های كردی درگیری هایی را داشتند كه منجر به جدایی بسیاری از اعضا و انزوای مسعود رجوی شد .
در آخر ، حمایت گسترده دیكتاتوری سابق عراق از مجادهین برای دو دهه تنها بدنامی این تروریست ها را در پی داشت . حضور نام این سازمان در فهرست سازمان های تروریستی بیگانه وزارت امور خارجه امریکا تاكیدی بر این امر است وباعث اعتبار بیشتر این نهاد شده است.

-مزدا پارسی

-انجمن نجات

درباره سرباز گمنام

موارد جالب

Shiva_yoga-freemason-zorrieh.ir

پرستش شیطان با یوگا ؟

پیش از آنکه عقاید یوگا را مورد بررسی قرار دهیم، در این یادداشت به جمع‌بندی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *